Izvještaj sa takmičenja u planinarskoj orijentaciji BMUMOC 2017 održanom na Rajcu

BMUMOC 2017 održan na Rajcu

U periodu od 6-8. oktobra 2017. godine, na planini Rajac u Srbiji, održano je takmičenje u planinarskoj orijentaciji.
Crnogorsku reprezentaciju je predstavljalo 9 članova:
Ekipa seniori 1 : Djordjije Vujičić, Dejan Vujičić i Marko Blečić
Ekipa seniori 2 : Igor Ćirović, Milija Ćirović i Radojka Cerović
Ekipa juniori : Matija Vujović, Vasilije Vujović i Martin Spaić

Takmičenje se sastojalo od dnevne i noćne trke, rešavanja teorijskih testova i zadataka uz razdvajanje takmičara. Aktivnosti su se obavljale po izuzetno lošim vremenskim uslovima sa niskom temperaturom. Kao i prethodne godine, na takmičenju u planinarskoj orijentaciji u Sloveniji, naše ekipe su pokazale da su u ovom sportu veoma konkurentne.

Ekipa seniori 1 je osvojila  3. mjesto u ukupnom plasmanu, dok je ekipa juniora osvojila 4. mjesto. Ekipa seniora 2 nije završila trku. U ukupnom plasmanu, naša reprezentacija je osvojila 2. mjesto.
Selektor naše reprezentacije je bio Dragutin Vujović, načelnik Komisije za planinarsku orijentaciju.

Warning: qtranxf_excludeUntranslatedPostComments(): Argument #2 ($q) must be passed by reference, value given in /home/pscgtkst/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324